Ogłoszenia 21.02.2021 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 21.02.2021

I Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na Wielkopostne Dzieło Pomocy „Jałmużna Wielkopostna”. Bóg zapłać.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, zostaną przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Lublinie, zaś Diakonowi Dawidowi za wygłoszone kazanie. Bóg zapłać.
  3. Jutro święto Katedry Św. Piotra Apostoła, odpust w parafii Mariackiej, 25. rocznica przybycia figury Matki Bożej z Fatimy do naszego miasta. Z tej racji w naszym kościele o godzinie 17:00 nabożeństwo fatimskie, następnie procesja z figurą Matki Bożej do Bazyliki. Prosimy o wzięcie udziału w tej procesji, zabierając ze sobą świece, a Panów z Bractwa oraz Harcerzy o pomoc. 
  4. W przyszłą niedzielę 28. dzień miesiąca – dzień modlitwy w intencji naszych rodzin za przyczyną Św. Józefa. O godzinie 7:00 Msza św., następnie nabożeństwo w tej intencji.
  5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godzinie 17:15, Gorzkie Żale w niedzielę o godzinie 17:30.
  6. Hospicjum Domowe w Chełmie zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Hospicjum. Szczegóły w tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła oraz pod linkiem: https://rozeslanie.pl/podaruj-hospicjum-1-podatku-rozliczymy-twoj-pit/