Ogłoszenia 21.01.2018 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 21.01.2018

III Niedziela Zwykła

  1. W czwartek święto Nawrócenia Św. Pawła, zakończenie modlitw o jedność chrześcijan. W naszym kościele o godzinie 18:00 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa. Mieczysława Cisło oraz księży naszego miasta i innych wyznań. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o jedność wierzących w Boga.
  2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską naszej parafii. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie oraz za zainteresowania sprawami naszej parafii. Cieszymy się, że wielu parafian uczestniczy w życiu religijnym naszej wspólnoty. Smutkiem napawa, że nie ma młodzieży i dzieci, w wielu domach są tylko starsi ludzie. Za wszelkie dobro, ofiary złożone na potrzeby naszej parafii z serca dziękujemy mówiąc wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  3. Kto nie mógł przyjąć Księdza po kolędzie, może uzgodnić wizytę z Księdzem indywidualnie w zakrystii bądź kancelarii.
  4. Dziś święto babci, jutro święto dziadka, dlatego dołączając się do życzeń wnuków, pragniemy podziękować Babciom i Dziadkom za dar serca dla wnucząt oraz prosić żeby doświadczenie życiowe i wiara, pomogły wnuczętom iść właściwą drogą życia. Życzymy zdrowia i zadowolenia z wnuków.
  5. Jutro 22. dzień miesiąca – dzień spotkania z Matką Bożą w Jej figurze z Fatimy. O godzinie 17:30 nabożeństwo fatimskie, procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła i Msza św. Zapraszamy.