Ogłoszenia 20.10.2019 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 20.10.2019

XXIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na „Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego”. Za tą pomoc dzieciom na Misjach składamy Bóg zapłać.
  2. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy 93. Tydzień Misyjny. Przez pomoc modlitewną i materialną, wspierać będziemy dzieła Misji św. na świecie. Ten tydzień przeżywać będziemy pod hasłem „Ochrzczeni i posłani – Kościół Chrystusa w misji na świecie”.
  3. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, zostaną przeznaczone na Papieski fundusz rozkrzewiania wiary. Bóg zapłać.
  4. We wtorek wspomnienie Św. Jana Pawła II. Za jego przyczyną modlić się będziemy w intencji naszych rodzin.
  5. We wtorek 22. dzień miesiąca – dzień spotkania z Matką Bożą w Jej figurze z Fatimy. O godzinie 17:30 nabożeństwo fatimskie, procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła i Msza św. Zapraszamy.
  6. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godzinie 17:30.
  7. Zbliżają się uroczystości Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Prosimy, by porządkując groby, segregować śmieci i zostawić je w pojemnikach do tego przeznaczonych, a zebrane liście zostawiać w reklamówkach.
  8. Modlitwy za polecanych w wypominkach w naszym kościele od 3 do 18 listopada o godzinie 17:30. Karty wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach. Wypełnione składamy na tacę, w kancelarii lub do puszki wypominkowej. Ta modlitwa to pamięć i dar serca dla tych, którzy od nas odeszli.