Ogłoszenia 20.01.2018 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 20.01.2018

II Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za ofiary z łożone na tacę, zostaną przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  2. We wtorek 22. dzień miesiąca, dzień spotkania z Matką Bożą w Jej figurze z Fatimy, o godz. 17:30 Nabożeństwo Fatimskie, procesja z figurą Matki Bożej wokół Kościoła i Msza Święta. Serdecznie zapraszamy.
  3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską naszej Parafii. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie oraz za zainteresowanie sprawami naszej Parafii, cieszymy się że wielu Parafian uczestniczy w życiu religijnym naszej Wspólnoty. Za wszelkie dobro, życzliwość, ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii z serca dziękujemy mówiąc wszystkim serdeczne Bóg zapłać!
  4. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan który przeżywamy pod hasłem „Dąż do sprawiedliwości”, a zakończy się w piątek 25 stycznia w Święto Nawrócenia Świętego Pawła.
  5. Dziś po raz 15 spotykamy się na wspólnej modlitwie o Jedność Chrześcijan w naszym mieście. Dziękujemy JE Biskupowi Józefowi Wróblowi który przewodniczył naszym modlitwom, ks. Janowi Łukaszukowi z Kościoła Prawosławnego za wygłoszoną homilię, ks. Ryszardowi Walczyńskiemu z kościoła Polskokatolickiego w Chełmie, Pastorowi Henrykowi Skrzypkowskiemu z kościoła Chrześcijan Baptystów w Chełmie. Księżom z naszego miasta i wszystkim wiernym za wspólną modlitwę w tej intencji.