Ogłoszenia 18.11.2018 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 18.11.2018

XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Jutro 19. dzień miesiąca – dzień modlitw za Ojczyznę i ludzi świata pracy za przyczyną Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. O godzinie 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo zakończone błogosławieństwem relikwiami Bł. Ks. Jerzego.
  2. We wtorek podczas Mszy św. o godzinie 18:00 będzie śpiewał chór z parafii Mariackiej.
  3. W czwartek 22. dzień miesiąca – dzień spotkania z Matką Bożą w Jej figurze z Fatimy. O godzinie 17:30 nabożeństwo fatimskie, procesja z figurką Matki Bożej wokół kościoła i Msza św.
  4. W czwartek wspomnienie Św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej. O godzinie 18:00 na Górze Chełmskiej koncert chórów naszego miasta.
  5. W sobotę zakończenie jubileuszu 100-lecia działania naszego chóru parafialnego. O godzinie 15:00 Msza św. dziękczynna w naszym kościele. O godzinie 16:30 w nowej Szkole Muzycznej koncert naszego chóru i wręczenie odznaczeń i podziękowań. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej uroczystości.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla, podczas której oddamy się w opiekę Chrystusa Króla Wszechświata i wybierzemy Jezusa Chrystusa na Króla i Pana w swoim życiu.
  7. W przyszłą niedzielę o godzinie 15:00 Msza św. w intencji Hospicjum domowego im. Ks. Kan. Kazimierza Malinowskiego, następnie spotkanie w sali legionowej. Zapraszamy.
  8. W przyszłą niedzielę będzie zbierana taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Lublinie.