Ogłoszenia 18.10.2020 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 18.10.2020

XXIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj rozpoczynamy 94. Tydzień Misyjny, który przeżywać będziemy pod hasłem „Oto ja poślij mnie”. Wspierać będziemy posługę misyjną naszą modlitwą i ofiarami.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek, zostaną przeznaczone na pomoc misjom. Bóg zapłać za ten dar.
  3. Jutro 19. dzień miesiąca – dzień modlitwy w intencji Ojczyzny i ludzi świata pracy za przyczyną Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, w 36. rocznicę Jego Męczeńskiej śmierci.
  4. W czwartek 22. dzień miesiąca – dzień spotkania z Matką Bożą w Jej figurze z Fatimy. O godzinie 17:30 nabożeństwo fatimskie i Msza św.
  5. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godzinie 17:30.
  6. Procesja z obrazem Matki Bożej Chełmskiej została odwołana ze względu na pandemię koronawirusa.
  7. W listopadzie codziennie o godz. 17:30 w sposób szczególny będziemy się modlić na Różańcu za zmarłych polecanych w wypominkach. Karty wspominkowe znajdują się w tradycyjnym miejscu na ołtarzach bocznych. Z wypisanymi imionami zmarłych prosimy składać je w zakrystii. Pamiętajmy aby na karcie wypominkowej wpisać także konkretną datę kiedy chcielibyśmy aby zostały one odczytane na Różańcu. Istnieje także możliwość zamówienia intencji Mszalnej lub przekazania imion naszych zmarłych poprzez wiadomość e-mail: kancelaria@rozeslanie.pl.