Ogłoszenia 18.10.2015 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 18.10.2015

XXIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitw w intencji Misji, który przeżywać będziemy pod hasłem „Od nawrócenia do misji”. W tych intencjach modlić się będziemy codziennie podczas nabożeństw różańcowych.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, zostaną przeznaczone na „Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary”. Bóg zapłać.
  3. Jutro 19. dzień miesiąca – dzień modlitwy za Ojczyznę i ludzi świata pracy za przyczyną bł. ks. Jerzego Popiełuszki. O godz. 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo zakończone błogosławieństwem relikwiami bł. ks. Jerzego.
  4. W czwartek 22. dzień miesiąca – dzień spotkania z Matką Bożą w Jej figurze z Fatimy. O godz. 17:30 nabożeństwo fatimskie, procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła i Msza św.
  5. W czwartek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, zostaną wystawione relikwie św. Jana Pawła II.
  6. Na bocznych ołtarzach wyłożone są karty wypominkowe. Za poleconych w wypominkach modlić się będziemy w listopadzie podczas nabożeństwa wypominkowych. Karty wypominkowe składamy do puszki wypominkowej, na tacę bądź w kancelarii.
  7. W piątek o godz. 10:00 Msza św. w intencji Gimnazjum im ks. Zygfryda Berezeckiego z racji 10 rocznicy nadania szkole imienia.
  8. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie można zabrać do domu książkę religijną, bądź przynieść książkę. Jest to akcja „Podziel się książką”.
  9. W przyszłą niedzielę rocznica poświęcenia naszego kościoła. W tym dniu dziękujemy za dar naszej świątyni, w której modlimy się do Boga w naszej wędrówce do nieba.
  10. Dzisiaj wspomnienie św. Łukasza – patrona służby zdrowia. Dlatego pomódlmy się za naszą służbę zdrowia.