Ogłoszenia 18.07.2021 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 18.07.2021

  1. Dzisiaj przeżywamy w Kościele XVI Niedzielę Zwykłą.
  2. Jutro przypada 19. dzień miesiąca. W tym dniu modlimy się w intencji Ojczyzny i ludzi pracy za przyczyną bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Rano zostaną wystawione relikwie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Stosowne nabożeństwo odprawimy po Mszy św. o godzinie 8:00. Serdecznie zapraszamy.
  3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. błogosłwieństwo samochodów i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia Św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Ofiary złożone z racji poświęcenia zostaną przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy przez „Miva Polska”. Poświęcenia pojazdów nie będzie po Mszy św. o godzinie 18:00.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 18:00 będziemy gościli Ks. Abpa Stanisława Budzika Pasterza Archidiecezji Lubelskiej. Ks. Arcybiskup oficjalnie wprowadzi nowego ks. proboszcza – ks. Jacka Lewickiego na urząd proboszcza naszej parafii. Prosimy o modlitwę w intencji nowego proboszcza. Serdecznie zapraszamy.
  5. W zakrystii są przyjmowane zapisy na pieszą pielgrzymkę z Chełma na Jasną Górę oraz ofiary na fundusz „Idę z Tobą”.
  6. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Drogim parafianom, gościom i symapatykom naszej parafii życzymy miłego dnia, udanego urlopu i wypoczynku oraz owocnego tygodnia.