Ogłoszenia 18.04.2021 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 18.04.2021

III Niedziela Wielkanocy

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, zostaną przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Lublinie. Ks. Diakonowi Dawidowi za wygłoszone kazanie składamy Bóg zapłać.
  2. Rozpoczynamy kolejny Tydzień Biblijny, który kieruje nas do Pisma Świętego. Niech w te dni każdy z nas sięgnie do Biblii i umocni się Słowem Bożym.
  3. Przy stoliku z prasą katolicką są wyłożone egzemplarze „Itinerarium”, książka o życiu Seminarium. Ofiara dobrowolna.
  4. Jutro 19. dzień miesiąca – dzień modlitwy w intencji Ojczyzny i ludzi świata pracy za przyczyną Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo zakończone błogosławieństwem relikwiami Bł. Ks. Jerzego.
  5. W czwartek 22. dzień miesiąca – dzień spotkania z Matką Bożą w Jej figurze z Fatimy. O godzinie 17:30 nabożeństwo fatimskie, procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła i Msza św.
  6. Dziękujemy rodzicom dzieci I komunijnych za zatroskanie o bezpieczeństwo epidemiologiczne swoich pociech, którzy zgłosili do Sanepidu ten problem. W związku z tym i po konsultacji z Sanepidem, I Komunia odbędzie się w późniejszym, bezpiecznym terminie. Czas I Komunii zostanie podany w ogłoszeniach oraz rodzicom dzieci drogą elektroniczną.