Ogłoszenia 18.01.2015 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 18.01.2015

II Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy ks. Tomaszowi, wikariuszowi z parafii Równe na Ukrainie na wygłoszone kazanie, a wiernym za ofiary złożone do puszki na pomoc tej parafii. Bóg zapłać.
 2. Jutro 19 dzień miesiąca – dzień modlitwy w intencji Ojczyzny i ludzi świata pracy za przyczyną bł. ks. Jerzego Popiełuszki. O godz. 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo zakończone błogosławieństwem relikwiami bł. ks. Jerzego.
 3. W czwartek 22 dzień miesiąca – dzień spotkania z Matką Bożą w Jej figurze z Fatimy. O godz. 17:30 nabożeństwo fatimskie, następnie procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła i Msza św.
 4. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który przeżywamy pod hasłem: „Jezus rzekł do Samarytanki : Daj mi pić!” W naszym kościele modlitwy o jedność chrześcijan codziennie o godz. 18:00. Zapraszamy.
 5. Modlitwy Ekumeniczne w naszym mieście:
  Czwartek – Kościół Chrześcijan Baptystów, ul. Ogrodowa, godz. 17:00,
  Piątek – Kościół Polskokatolicki, ul. Mickiewicza, godz. 17:00
  Sobota – cerkiew prawosławna, godz. 17:00.
  Zakończenie Tygodnia w naszym kościele w przyszłą niedzielę. O godz. 12:30 uroczysta suma, której przewodniczył będzie ks. bp Mieczysław Cisło, a kazanie wygłosi ks. abp Abel.
 6. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie oraz za zainteresowanie sprawami naszej parafii. Cieszymy się, że wielu parafian uczestniczy w życiu religijnym naszej wspólnoty. Za wszelkie dobro, ofiary złożone na potrzeby naszej parafii z serca dziękujemy mówiąc wszystkim serdeczne Bóg zapłać!
 7. Kto nie mógł z przyjąć Księdza po kolędzie z różnych przyczyn, może uzgodnić kolędę indywidualnie z Księdzem w zakrystii bądź kancelarii.