Ogłoszenia 17.05.2020 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 17.05.2020

VI Niedziela Wielkanocna

W Mszy Świętej może uczestniczyć maksymalnie 51 wiernych

  1. Jutro przeżywać będziemy setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły- św. Jana Pawła II, który jest dla Ojczyzny Narodu Polskiego wielkim darem i zadaniem. O godz. 18:00 uroczysta Msza Święta z formularza o św. Janie Pawle II oraz błogosławieństwo relikwiami Świętego. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy i radosnego świętowania.
  2. We wtorek 19. dzień miesiąca- dzień modlitw za Ojczyznę i ludzi świata pracy za przyczyną bł. ks. Jerzego Popiełuszki. O godz. 8:00 uroczysta Msza Święta oraz nabożeństwo  ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  3. Kancelaria Parafialna czynna w godzinach posługi, jednak dyżurnego księdza wywołujemy poprzez dzwonek domofonem. Harmonogram dyżurów księży naszej Parafii znajduje się na drzwiach kancelarii.
  4. Serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie w naszym kościele o godz. 17:40.
  5. Przypominamy że wobec panującej epidemii, uroczystość I Komunii Świętej, rocznicy Komunii Świętej oraz Sakrament Bierzmowania zostają przełożone na czas po wakacjach. Zgodnie z zaleceniami Księdza Arcybiskupa, nowy termin zostanie ustalony z rodzicami, po ustaniu stanu epidemii w naszym kraju.
  6. Dziękujemy za wsparcie modlitewne i materialne naszej Parafii. Pragniemy poinformować że w każdą środę o godz. 18:00, podczas Mszy Świętej za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, modlimy się za wszystkich Ofiarodawców. Za wszelką pomoc wielkie Bóg zapłać!
  7. W kontekście pytań o materialne funkcjonowanie naszego kościoła, informujemy, że dobrowolne ofiary możemy składać w zakrystii, jak również przez przelew na rachunek bankowy parafii: Numer rachunku 94 1020 1563 0000 5502 0156 0457
  8. W kalendarzu są jeszcze wolne intencje Mszy Świętych. Zainteresowanych wiernych prosimy o kontakt po Mszach Świętych w zakrystii lub poprzez wysłanie wiadomości e-mail na parafialną pocztę – kancelaria@rozeslanie.pl