Ogłoszenia 17.01.2021 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 17.01.2021

II Niedziela Zwykła

  1. W poniedziałek początek Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, który przeżywać będziemy pod hasłem „Trwajcie w mojej miłości a przyniesiecie obfity owoc”. Będziemy modlić się o jedność naszego Kościoła codziennie podczas Mszy Świętej o godz. 18:00. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy!
  2. We wtorek 19 dzień miesiąca- dzień modlitw za Ojczyznę i ludzi pracy za przyczyną bł ks. Jerzego Popiełuszki. O godz. 18:00 uroczysta Msza Święta a następnie nabożeństwo w tej intencji. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy!
  3. W piątek 22 dzień miesiąca- dzień spotkania z Matką Bożą w Jej cudownej figurze z Fatimy. O godz. 17:30 nabożeństwo fatimskie oraz uroczysta Msza Święta. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy!
  4. Mieszkańców naszej Parafii zapraszamy na Msze Świętą w niedzielę o godz. 12:30 która będzie sprawowana w intencji o Boże błogosławieństwo z racji kolędy. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy!
  5. Gościmy dziś ekipę Telewizji Polskiej TVP 3 Lublin która o godzinie 10:00 przeprowadzi transmisję uroczystej Mszy Świętej z naszego kościoła na cały świat. Dziękujemy i cieszymy się z tego wyróżnienia oraz ze wspólnej modlitwy.
  6. Decyzją Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika w tym roku wizyta duszpasterska zwana „kolędą” nie odbędzie się w tradycyjnej formule. W naszej Parafii w każdą niedzielę podczas Mszy Świętych będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo dla wiernych naszej parafii oraz odmówimy modlitwę błogosławieństwa mieszkań i domów. Jeśli parafianie zechcą złożyć datek kolędowy na utrzymanie naszej Parafii i konieczne remonty mogą to uczynić składając ofiarę w kopercie na tacę bądź robiąc przelew na konto naszej Parafii (Numer rachunku bankowego 94 1020 1563 0000 5502 0156 0457). Za tą pomoc i dar serca już teraz składamy wielkie Bóg zapłać.