Ogłoszenia 17.01.2016 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 17.01.2016

II Niedziela Zwykła

1. We wtorek 19. dzień miesiąca – dzień modlitwy za Ojczyznę i ludzi świata pracy za przyczyną bł. ks. Jerzego Popiełuszki. O godz. 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo w tej intencji oraz błogosławieństwo relikwiami ks. Jerzego.

2. W piątek 22. dzień miesiąca – dzień spotkania z Matką Bożą w Jej figurze z Fatimy. O godz. 17:30 nabożeństwo, następnie procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła i Msza św.

3. Rozpoczynamy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. W naszym kościele modlitwy w tej intencji codziennie o godz. 18:00.

Modlitwy ekumeniczne w naszym mieście:

– czwartek – kościół polsko-katolicki przy ul. Mickiewicza o godz. 17:00

– piątek – kościół chrześcijan baptystów przy ul. Ogrodowej, godz. 17:00

– sobota – cerkiew prawosławna o godz. 17:00.

Zakończenie tygodnia w naszym kościele w przyszłą niedzielę, o godz. 12:30 uroczysta suma, której przewodniczył będzie ks. Bp. Józef Wróbel.

4. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie oraz za zainteresowanie sprawami naszej parafii. Cieszymy się, że wielu parafian uczestniczy w życiu religijnym naszej wspólnoty. Za wszelkie dobro, ofiary złożone na potrzeby naszej parafii z serca dziękujemy, mówiąc wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

5. Kto nie mógł przyjąć księdza po kolędzie z różnych przyczyn, może uzgodnić kolędę z księdzem indywidualnie w zakrystii bądź w kancelarii.