Ogłoszenia 16.12.2018 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 16.12.2018

III Niedziela Adwentu

 1. Dzisiaj rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe, które mają nas przygotować do świąt Bożego Narodzenia. Poprowadzi je Ks. Marian Pasieka, proboszcz z parafii Depułtycze. Szczegółowy program rekolekcji znajduje się >>>TUTAJ<<<
 2. We wtorek o godzinie 9:00 Msza św. dziękczynna w intencji osób, które roznosiły opłatki. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej. Zapraszamy.
 3. W środę 19. dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Ojczyzny i ludzi świata pracy za przyczyną Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. O godzinie 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo zakończone błogosławieństwem relikwiami Bł. Ks. Jerzego.
 4. W sobotę 22. dzień miesiąca – dzień spotkania z Matką Bożą w Jej figurze z Fatimy. O godzinie 17:30 nabożeństwo fatimskie, procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła i Msza św.
 5. Dziś rozpoczynamy nowennę przed Bożym Narodzeniem. Nowenna codziennie o godzinie 17:40.
 6. Roraty codziennie o godzinie 7:00.
 7. W czasie rekolekcji będzie można złożyć dary żywnościowe i rzeczowe do kosza Caritas w przedsionku kościoła na paczki dla ubogich. Można też zrobić samemu paczkę dla potrzebujących, które nasza Caritas przekaże biednym. Będzie to dar serca dla ludzi w potrzebie na święta Bożego Narodzenia.
 8. Zapisy na paczki w zakrystii po każdej Mszy św.
 9. Wyjazdy do chorych i starszych we wtorek od godziny 14:00. Zapisy na wyjazdy w zakrystii po każdej Mszy św.
 10. Kto nie otrzymał opłatka poświęconego w naszej parafii, można go nabyć u Pana Kościelnego w zakrystii.
 11. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Za ofiary składamy Bóg zapłać.