Ogłoszenia 15.12.2019 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 15.12.2019

III Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj rozpoczynamy nasze rekolekcje Adwentowe, które mają nas przygotować do świąt Bożego Narodzenia. Przeprowadzi je Ks. Tomasz Atras, wikariusz z parafii Trójcy Przenajświętszej w Chełmie. Szczegółowy program rekolekcji znajduje się >>>TUTAJ<<<.
  2. Jutro 16. dzień miesiąca – dzień modlitwy w intencji Papieża Franciszka i modlitwy ze Św. Janem Pawłem II. Rozpoczniemy nowennę przed Bożym Narodzeniem, która będzie odbywała się codziennie o 17:40.
  3. Roraty codziennie o godzinie 7:00.
  4. W czwartek 19. dzień miesiąca – dzień modlitwy w intencji Ojczyzny i ludzi świata pracy za przyczyną Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. O godzinie 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo.
  5. W czasie rekolekcji będzie można złożyć dary żywnościowe i rzeczowe do kosza Caritas na paczki dla ubogich. Można też samemu zrobić paczkę dla potrzebujących, które nasz Caritas przekaże biednym. Będzie to dar serca dla ludzi w potrzebie na święta Bożego Narodzenia.
  6. Zapisy na paczki dziś w zakrystii po każdej Mszy św.
  7. Wyjazdy do chorych i starszych we wtorek od godziny 14:00. Zapisy na wyjazdy w zakrystii po każdej Mszy św.
  8. Kto nie otrzymał opłatka pobłogosławionego w parafii, można go nabyć u Pana Kościelnego w zakrystii.
  9. We wtorek o godzinie 10:00 Msza św. dziękczynna w intencji osób, które roznosiły opłatki, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej. Zapraszamy.