Ogłoszenia 15.11.2015 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 15.11.2015

XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, zostaną przeznaczone na budownictwo sakralne w naszej Archidiecezji. Bóg zapłać.
  2. Jutro 16 dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Papieża Franciszka i modlitwy do św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo w tej intencji. Zostaną wystawione relikwie św. Jana Pawła II na cały dzień oraz wyłożona księga próśb i podziękowań.
  3. W czwartek 19. dzień miesiąca – dzień modlitwy za Ojczyznę i ludzi świata pracy za przyczyną bł. ks. Jerzego Popiełuszki. O godz. 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo zakończone błogosławieństwem relikwiami bł. ks. Jerzego.
  4. Nabożeństwo za zmarłych codziennie o godz.17:30: różaniec żałobny, następnie Msza św. za zmarłych poleconych w wypominkach.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, zakończenie roku kościelnego oraz zakończenie Roku życia Konsekrowanego.
  6. W przyszłą niedzielę 22. dzień miesiąca – dzień spotkania z Matką Bożą w Jej figurze z Fatimy. O godz. 17:30 nabożeństwo, następnie procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła i Msza św.
  7. Jutro wspomnienie Matki Bożej Ostrobramskiej, Matki Bożej Miłosierdzia.
  8. Serdecznie zapraszamy na projekcję filmu „Odważni” w piątek 20.11 o godz. 19:00 w Kinie Zorza. Kolejne dzieło autorów „Próba ogniowa” opowiada o roli mężczyzny jako ojca, męża i wojownika, który walczy o dobro swojej żony i dzieci. Po projekcji zaplanowane jest spotkanie z ojcami, którzy podzielą się swoim doświadczeniem odkrywania ojcostwa. Wstęp wolny. Szczęśliwa rodzina nie zależy od szczęścia, trzeba o nią zawalczyć. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z Kościoła.