Ogłoszenia 15.10.2017 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 15.10.2017

XXVIII Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, zostaną przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Bóg zapłać.
  2. Jutro 16. dzień miesiąca – dzień modlitw za Papieża Franciszka oraz modlitwy do Św. Jana Pawła II, który 39 lat temu został Papieżem z dalekiego kraju. Na cały dzień zostaną wystawione relikwie Św. Jana Pawła II oraz wyłożona księga próśb i podziękowań. O godzinie 17:30 różaniec w tej intencji i Msza św.
  3. W środę wspomnienie Św. Łukasza, patrona Służby Zdrowia. O godzinie 17:30 różaniec i Msza św. w intencji naszej służby zdrowia.
  4. W czwartek 19. dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Ojczyzny i ludzi świata pracy za przyczyną Bł. Księdza Jerzego Popiełuszki. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo zakończone błogosławieństwem relikwiami Bł. Ks. Jerzego.
  5. W niedzielę 22. dzień miesiąca – dzień spotkania z Matką Bożą w Jej figurze z Fatimy. O godzinie 17:30 nabożeństwo fatimskie, następnie procesja z figurą Matki Bożej i Msza św.
  6. Dziś przeżywamy niedzielę „Dziecka utraconego”, które nie mogło się narodzić. Otaczamy modlitwą rodziny, które tego bólu doświadczyły.
  7. Zmarł O. Mieczysław Zdrojewski – Gwardian Klasztoru O. Franciszkanów i Kapelan naszego szpitala. Pogrzeb w środę o godzinie 14:00 w kościółku.
  8. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinie 17:30.