Ogłoszenia 15.07.2018 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 15.07.2018

XV Niedziela Zwykła

  1. W czwartek 19. dzień miesiąca – dzień modlitwy w intencji Ojczyzny i ludzi świata pracy za przyczyną Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. O godzinie 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo zakończone błogosławieństwem relikwiami Bł. Ks. Jerzego.
  2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy historyczne wydarzenie, 100 – lecie istnienia chóru parafialnego. Tym uroczystościom przewodniczył będzie Ks. Arcyb. Stanisław Budzik metropolita lubelski. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 11:00 koncertem chóru przed naszym kościołem. O godzinie 12:00 uroczysta Msza św.  w intencji chóru, której przewodniczył będzie Ks. Arcybiskup, następnie otwarcie wystawy przedstawiającej dzieje chóru. Dlatego w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o godzinie 11:30 oraz 12:30.
  3. Duszpasterstwo Nauczycieli w Chełmie wraz z Duszpasterstwem Młodzieży w Chełmie organizują w dniach 9-19 lutego 2019 roku, a więc w czasie ferii zimowych, pielgrzymkę do Meksyku. W programie m.in. pobyt w Guadalupe – głównego sanktuarium Ameryki Środkowej oraz zwiedzanie miasta Meksyk oraz Acapulco. Więcej informacji na plakacie, na tablicy ogłoszeń. Zapisy w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.