Ogłoszenia 15.03.2020 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 15.03.2020

III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej modlitwa o zaprzestanie rozpowszechniania się epidemii koronawirusa a następnie uroczysty śpiew Suplikacji przebłagalnych z prośbą o oddalenie epidemii.
  2. Z powodu ochrony przed koronawiruem wszelkie spotkania grup duszpasterskich w parafii są odwołane.
  3. Kancelaria parafialna zostaje czasowo zamknięta, wierni będą przyjmowani tylko w koniecznych i pilnych sprawach. Będzie to możliwe poprzez kontakt domofonem z księdzem dyżurnym.
  4. Droga Krzyżowa w naszej parafii w piątek o godz. 17:15 a Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17:30. Serdecznie zachęcamy do odprawienia nabożeństw w łączności z Parafią w swoich domach.
  5. W czwartek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Będziemy modlić się w intencji mężczyzn oraz naszych rodzin.
  6. Kurs nauk przedmałżeńskich zostaje zawieszony do odwołania.
  7. Modlitwie polecamy szczególnie w tych dniach osoby zakażone, objęte kwarantanną , naszą Służbę Zdrowia która z wielkim poświęceniem wysiłkiem pracuje na rzecz chorych, naszych Parafian oraz Gości ale także tych którzy odeszli do Boga, prosząc o zbawienie Ich Dusz.
  8. Wolne są intencje. Można je zamawiać za pośrednictwem e-maila naszej parafii: kancelaria@rozeslanie.pl
  9. Zachęcamy usilnie by w tych dniach kwarantanny pozostać w domach i korzystać z bogatej oferty religijnej środków telewizyjnych i radiowych oraz przyjmować w trakcie udziału w Mszy Świętej w domach Komunie Duchową.
  10. Komunikat Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego o udzielonej dyspensie od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej znajduje się >>> TUTAJ<<<