Ogłoszenia 15.01.2017 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 15.01.2017

II Niedziela Zwykła

  1. Jutro 16 dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Papieża Franciszka i za przyczyną św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w tej intencji. Zostaną wystawione relikwie św. Jana Pawła II oraz wyłożona księga próśb i podziękowań.
  2. W czwartek 19. dzień miesiąca – dzień modlitwy za Ojczyznę i ludzi świata pracy za przyczyną bł. ks. Jerzego Popiełuszki. O godz. 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo w tej intencji.
  3. Rozpoczynają się modlitwy ekumeniczne w naszym mieście:

Zakończenie tygodnia w naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 12:30, uroczysta suma o godz. 12:30, której przewodniczył będzie ks. Bp. Mieczysław Cisło.

  1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie oraz za zainteresowanie sprawami naszej parafii. Cieszymy się, że wielu parafian uczestniczy w życiu religijnym naszej wspólnoty. Za wszelkie dobro, ofiary złożone na potrzeby naszej parafii z serca dziękujemy, mówiąc wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  2. Kto nie mógł przyjąć księdza z różnych przyczyn, może uzgodnić kolędę z księdzem indywidualnie.
  3. W przyszłą niedzielę 22. dzień miesiąca – dzień spotkania z Matką Bożą w Jej figurze z Fatimy. O godz. 17:30 nabożeństwo, następnie procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła i Msza św.