Ogłoszenia 14.08.2016 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 14.08.2016

XX Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, zostaną przeznaczone na remont „Biskupiaka”, szkoły katolickiej w Lublinie. Bóg zapłać.
  2. Jutro uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w każdą niedzielę, podczas każdej Mszy św. będą pobłogosławione pierwsze plony zbóż, ziół i owoców, by służyły zdrowiu każdego z nas. Odpusty w tym dniu w parafii Rejowiec Osada i Chełmie w parafii Chrystusa Odkupiciela na Obuwiu. Suma o godz. 12:00.
  3. We wtorek 16 dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Papieża Franciszka i modlitwy do św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo w tej intencji. Zostaną wystawione relikwie św. Jana Pawła II na cały dzień.
  4. We wtorek 16 rocznica śmierci ks. kan. Bolesława Uszczuka – wieloletniego proboszcza tej parafii. O godz. 18:00 Msza św. za zmarłego kapłana. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W piątek 19 dzień miesiąca – dzień modlitwy za Ojczyznę i ludzi świata pracy za przyczyną bł. ks. Jerzego Popiełuszki. O godz. 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo w tej intencji.
  6. W przyszłą niedzielę odpust w parafii Czułczyce, uroczysta suma o godz. 12:00, jesteśmy zaproszeni na tę uroczystość.
  7. Pielgrzymi, którzy dziś wejdą na Jasną Górę, przekazują nam pozdrowienia i dziękują za dar modlitwy w czasie apeli pielgrzymkowych w naszym kościele oraz za dary żywnościowe: p. Bożenie Witkowskiej, p. Małgorzacie i Mariuszowi Winiarczyk, pani z hurtowni wędlin Sokołów, p. Witoldowi i Maciejowi Grelom, p. Bogusławowi Obst i p. Grzegorzowi Tarasiuk. Bóg zapłać.
  8. Dziś modlimy się za przyczyną św. Maksymiliana Kolbe za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach.