Ogłoszenia 13.11.2016 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 13.11.2016

XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj zakończenie Roku Miłosierdzia w całym kościele. Zostaną zamknięte drzwi Bożego Miłosierdzia w kościołach wyznaczonych na Rok Miłosierdzia.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na dziś na tacę, zostaną przeznaczone na budownictwo sakralne w naszej Archidiecezji. Bóg zapłać.
  3. Jutro 14. dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z góry Karmel. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel. Zapraszamy.
  4. W środę 16. dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Papieża Franciszka i modlitwy do Św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godzinie 7:00 nabożeństwo w tej intencji. Zostaną wystawione relikwie Św. Jana Pawła II i wyłożona księga próśb i podziękowań.
  5. W sobotę 19. dzień miesiąca – dzień modlitw za Ojczyznę i ludzi świata pracy za przyczyną Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo, zakończone Błogosławieństwem relikwiami Bł. Ks. Jerzego.
  6. W sobotę 20 listopada kończymy nabożeństwa wypominkowe, różaniec żałobny o godzinie 17:30 i Msza św. wypominkowa.
  7. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla podczas której oddamy się w opiekę Chrystusowi Królowi Wszechświata i wybierzemy Jezusa Chrystusa na Króla i Pana.