Ogłoszenia 13.09.2020 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 13.09.2020

XXIV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na „Fundusz ewangelizacji w środkach przekazu”. Ta ofiara pomoże dotrzeć z Ewangelią do ludzi żyjących poza Kościołem.
  2. Jutro 14. dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
  3. Jutro w naszej parafii święto Podwyższenia Krzyża św. O godzinie 17:30 Droga Krzyżowa, następnie Msza św. Po Mszy św. procesja z relikwiami Krzyża św. wokół kościoła. Zapraszamy.
  4. W piątek święto Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Podczas każdej Mszy św. będziemy modlić się za młodzież.
  5. W przyszłą niedzielę o godzinie 11:30 Msza św. dla dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii w przyszłym roku. Prosimy dzieci klas III o przyjście do kościoła na godzinę 11:15.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy młodzież, która przygotowywała się do Sakramentu Bierzmowania w ubiegłym roku szkolnym na spotkanie o godzinie 17:30, które przygotuje Młodzież do Sakramentu Bierzmowania, który przyjmą 22 listopada w święto Chrystusa Króla. Obecność obowiązkowa. Spotkanie odbędzie się w sali Legionowej.
  7. Ks. Proboszcz cieszy się, że może modlić się z wiernymi w naszym kościele. Jest zdrowy, nie był zarażony koronawirusem. Bogu niech będą dzięki!