Ogłoszenia 13.08.2017 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 13.08.2017

XIX Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę. Zostaną przeznaczone na Centrum Charytatywne w Krasnymstawie. Bóg zapłać.
  2. Jutro 14. dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godzinie 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel. Serdecznie zapraszamy.
  3. W środę 16. dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Papieża Franciszka i za przyczyną Św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godzinie 7:00 nabożeństwo w tej intencji i Msza św. Zostaną wystawione relikwie Św. Jana Pawła II na cały dzień oraz wyłożona księga próśb i podziękowań.
  4. W środę 17. rocznica śmierci Ks. Kan. Bolesława Uszczuka, wieloletniego proboszcza tej parafii. O godzinie 18:00 Msza św. za zmarłego kapłana. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy św. będą pobłogosławione pierwsze plony zbóż, ziół i owoców, by służyły zdrowiu każdego z nas. Odpusty w tym dniu w parafii Rejowiec Osada i Chrystusa Odkupiciela na obuwiu w Chełmie. Suma o godzinie 12:00.
  6. W sobotę 19. dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Ojczyzny i ludzi świata pracy za przyczyną Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo zakończone błogosławieństwem relikwiami Bł. Ks. Jerzego.
  7. W przyszłą niedzielę odpust w parafii Czułczyce, suma o godzinie 12:00.
  8. Jutro wspomnienie Św. Maksymiliana Kolbe. Podczas każdej Mszy św. będziemy się modlić za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach.