Ogłoszenia 13.01.2019 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 13.01.2019

Święto Chrztu Chrystusa

  1. Jutro 14. dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godzinie 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
  2. W środę 16. dzień miesiąca – dzień modlitwy w intencji Papieża Franciszka oraz modlitwa do Św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godzinie 7:00 nabożeństwo w tej intencji. Na cały dzień zostaną wystawione relikwie Św. Jana Pawła II.
  3. W sobotę 19. dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Ojczyzny i ludzi świata pracy za przyczyną Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. O godzinie 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo zakończone błogosławieństwem relikwiami Bł. Ks. Jerzego.
  4. W piątek rozpoczynamy Tydzień ekumeniczny – tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  5. W przyszłą niedzielę o godzinie 12:30 w naszym kościele modlitwa o jedność chrześcijan pod przewodnictwem Ks. Bp. Józefa Wróbla. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską naszej parafii. Kto nie mógł przyjąć Księdza po kolędzie z różnych przyczyn, można indywidualnie uzgodnić kolędę z Księdzem. Program na ostatnie dni kolędy znajduje się >>>TUTAJ<<<.
  7. W przyszłą niedzielę taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Lublinie.