Ogłoszenia 12.08.2018 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 12.08.2018

XIX Niedziela Zwykła

  1. We wtorek 14. dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godzinie 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
  2. W środę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę, podczas każdej Mszy św. będą pobłogosławione pierwsze plony zbóż, ziół i owoców, by służyły zdrowiu każdego z nas. Odpusty w tym dniu w parafiach Rejowiec Osada oraz Chrystusa Odkupiciela w Chełmie. Suma o godzinie 12:00.
  3. W czwartek 16. dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Papieża Franciszka oraz modlitwy do Św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godzinie 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w tej intencji. Na cały dzień zostaną wystawione relikwie Św. Jana Pawła II.
  4. W czwartek 18. rocznica śmierci Ks. kan. Bolesława Uszczuka, wieloletniego proboszcza tej parafii. O godzinie 18:00 Msza św. za zmarłego kapłana. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Pielgrzymi dziękują za dar modlitwy w czasie apeli pielgrzymkowych w naszym kościele oraz za dary żywnościowe Pani Bożenie Witkowskiej, Państwu Małgorzacie i Mariuszowi Winiarczyk, Pani Teresie Sztembis, Pani Bogumile Kozłowskiej, Panom Witoldowi i Maciejowi Grela oraz Panu Bogusławowi Obst. Bóg zapłać.
  6. Jutro o godzinie 20:45 zakończenie apeli pielgrzymkowych.
  7. Dziś o godzinie 12:30 Mszę św. odprawił Ks. kan. Tadeusz Klej z racji 50-lecia złotego jubileuszu swego kapłaństwa. Pracował w naszej parafii 7 lat jako wikariusz.