Ogłoszenia 12.07.2020 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 12.07.2020

XV Niedziela Zwykła

Główny odpust ku czci Rozesłania Świętych Apostołów

  1. W czwartek dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godzinie 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
  2. W czwartek 16. dzień miesiąca – dzień modlitwy za Papieża Franciszka i modlitwy za przyczyną Św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godzinie 7:00 nabożeństwo w tej intencji. Na cały dzień zostaną wystawione relikwie Św. Jana Pawła II.
  3. W niedzielę 19. dzień miesiąca – dzień modlitwy za Ojczyznę i ludzi świata pracy za przyczyną Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  4. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę, która odbędzie się 8 i 14 sierpnia u Ks. Mariusza Kruka z parafii Miłosierdzia Bożego. Ofiary na fundusz „Idę z Tobą” przyjmowane są w zakrystii.
  5. Dziękujemy Księżom wikariuszom – Ks. Robertowi Jabconiowi i Ks. Piotrowi Flisowi za odprawienie sumy odpustowej i i udzielenie prymicyjnego błogosławieństwa, a Ks. Sylwestrowi Brzozowskiemu, pracownikowi Kurii Metropolitalnej w Lublinie za wygłoszone kazanie, a wszystkim gościom i naszym parafianom za wspólną modlitwę do Św. Apostołów. Bóg zapłać.
  6. W tym roku mija 77. rocznica Krwawej Niedzieli na Wołyniu. Pamiętajmy w modlitwach o rodakach tam pomordowanych.
  7. W tym roku mija 17. rocznica intronizacji Chrystusa Króla w naszej parafii.