Ogłoszenia 12.05.2019 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 12.05.2019

IV Niedziela Wielkanocy

Odpust ku czci Matki Bożej Łaskawej

  1. Dziękujemy Ks. Kanonikowi – Proboszczowi parafii Matki Teresy z Kalkuty za odprawienie sumy odpustowej i wygłoszone kazanie. Wszystkim Księżom, Gościom i naszym Parafianom za udział we wspólnej modlitwie.
  2. We wtorek 14. dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
  3. W czwartek święto Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. W tym dniu 16. dzień miesiąca – dzień modlitwy w intencji Papieża Franciszka i modlitwy do Św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godzinie 7:00 nabożeństwo w tej intencji, zostaną wystawione relikwie Św. Jana Pawła II na cały dzień.
  4. Przeżywamy Biały Tydzień dzieci, które wczoraj przyjęły I Komunię. Zapraszamy je codziennie na nabożeństwa majowe o godzinie 17:30 i Msze św.
  5. Zostały wykonane krzesła i fotele jako nowe wyposażenie prezbiterium przez firmę BH Meble pana Janusza Bartoszuka. Serdecznie dziękujemy, jest to dar młodzieży bierzmowanej, dzieci I Komunii i Legionów Maryi.
  6. W dniach 24-25 maja pielgrzymka do centrum Jana Pawła II Łagiewnik, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Tarnowa. Wyjazd od naszego kościoła w piątek 24 maja o godzinie 4:00. Osoby, które nie potwierdziły wyjazdu, proszone są o potwierdzenie. Są jeszcze 2 wolne miejsca.
  7. Przy wyjściu z kościoła są rozprowadzane magnesy z wizerunkiem naszego kościoła i Matki Bożej Łaskawej. Można je nabyć jako pamiątkę dzisiejszego odpustu.