Ogłoszenia 12.04.2020 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 12.04.2020

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

W MSZY ŚWIĘTEJ MOŻE UCZESTNICZYĆ MAKSYMALNIE 5 OSÓB PIERWSZEŃSTWO WEJŚCIA MAJĄ OSOBY KTÓRE ZAMÓWIŁY INTENCJE DANEJ MSZY ŚWIĘTEJ

  1. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego przeżywamy w bardzo trudnym dla nas wszystkim czasie. Niech ta prawda że Chrystus Zmartwychwstał, dodaje nam wszystkim sił oraz wzmocni nadzieję, że z obecnością naszego Pana Jezusa Chrystusa przetrwamy ten trudny czas epidemii.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych- Msze Święte będą sprawowane jak każdą niedzielę.
  3. We wtorek 14 dzień miesiąca- dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. Po Mszy Świętej o godz. 8:00, modlitwa do Matki Bożej z Góry Karmel o przebaczenie grzechów oraz ustanie epidemii.
  4. W czwartek 16 dzień miesiąca, modlić się będziemy za Papieża Franciszka, za Papieża Seniora Benedykta XVI za przyczyną i wstawiennictwem św. Jana Pawła II, Papieża.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość Bożego Miłosierdzia, patronalne Święto Caritas Polska. W tę niedzielę rozpoczyna się 75 Tydzień Miłosierdzia Chrześcijańskiego.
  6. W związku z pytaniami dotyczącymi możliwości złożenia dobrowolnej ofiary na rzecz Parafii, zamówienia intencji Mszy Świętych czy też złożenia ofiary „na tacę”, publikujemy numer parafialnego konta bankowego, na który będzie można złożyć przelew bankowy. Bóg zapłać za Waszą troskę o Parafię. Numer rachunku 94 1020 1563 0000 5502 0156 0457
  7. W kalendarzu są jeszcze wolne intencje Mszy Świętych. Zainteresowanych wiernych prosimy o kontakt po Mszach Świętych w zakrystii lub poprzez wysłanie wiadomości e-mail na parafialną pocztę – kancelaria@rozeslanie.pl
  8. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego składamy sobie życzenia. Dlatego Zespół Duszpasterski Parafii pw. Rozesłania Świętych Apostołów wszystkim Parafianom i Gościom pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia- Zdrowych, pełnych ciepła i miłości Świąt Wielkanocnych. Niech Zmartwychwstały Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, da nam nadzieję i wiarę, że to czego teraz doświadczamy, wkrótce będzie miało swój koniec a my wszyscy, powrócimy do naszych obowiązków a przede wszystkim do naszych świątyń. CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ! PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!!!