Ogłoszenia 12.04.2015 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 12.04.2015

II Niedziela Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego

  1. Dziękujemy za ofary złożone do puszek, zostaną przeznaczone na budowę „Centrum Charytatywnego Caritas”. Bóg zapłać.
  2. Od dziś rozpoczynamy kolejny Tydzień Miłosierdzia Chrześcijańskiego, przeżywać go będziemy pod hasłem „Bóg bogaty w miłosierdzie”. W tej intencji modlić się będziemy codziennie podczas Mszy św. o godz. 18:00.
  3. Dziś o godz. 15:00 rozpocznie się w naszym kościele godzina Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o Boże Miłosierdzie dla każdego z nas.
  4. We wtorek 14 dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godz. 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel. Zapraszamy.
  5. W czwartek 16 dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Papieża Franciszka oraz modliwt do św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo w tych intencjach. Zostaną wystawione relikwie Jana Pawła II na cały dzień oraz wyłożona księga próśb i podziękowań.
  6. W przyszłą niedzielę 19 dzień miesiąca – dzień modlitwy za Ojczyznę oraz w intencji ludzi świata pracy za przyczyną bł. ks. Jerzego Popiełuszki. O godz. 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo zakończone błogosławieństwem relikwiami bł. ks. Jerzego.
  7. Dziś patronalne święto Caritas, modlimy się za naszą Caritas, Szkolne Koła Caritas, za ludzi niosących pomoc, by dziękować za niesienie serca ludziom w potrzebie.
  8. Są do wzięcia jabłka z Caritas, ile kto potrzebuje, ale nie na sprzedaż. Jabłka są do odebrania w garażu. Panu Łukaszowi Kociubińskiemu dziękujemy za przywiezienie jabłek.
  9. Są wycinane drzewa przy parkanie od ul. Reformackiej. To drzewo można wziąć bezpłatnie, tylko poinformować księdza.