Ogłoszenia 11.10.2015 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 11.10.2015

XXVII Niedziela Zwykła

  1. Przeżywamy XV Dzień Papieski pod hasłem: „Św. Jan Paweł II – patron rodziny”, w tym dniu zbierane są ofiary do puszek na „Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.”
  2. W środę 14 dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godz. 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
  3. W piątek 16 dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Papieża Franciszka i modlitwy za przyczyną św. Jana Pawła II w 37 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo w tej intencji przy relikwiach św. Jana Pawła II.
  4. W przyszłą niedzielę odpust w parafii bł. Matki Teresy z Kalkuty. Uroczysta suma o godz. 11:00.
  5. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17:30. Zapraszamy.
  6. Prosimy o wcześniejsze sprzątanie grobów na cmentarzu grzebalnym, by można było łatwiej wywozić śmieci. Odkładając to do ostatniej chwili sprawiamy, że rosną góry śmieci. W tym roku jeszcze jest niekorzystny układ dni, bo Wszystkich św. wypada w niedzielę, a wysypisko śmieci jest zamknięte w sobotę.
  7. Hospicjum Domowe im. Ks. Kazimierza Malinowskiego oferuje pomoc cierpiącym i zwraca się z prośbą o 1% podatku na rzecz hospicjum, by mogło skuteczniej pomagać. Szczegóły w tablicy ogłoszeń.