Ogłoszenia 11.06.2017 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 11.06.2017

Niedziela Trójcy Najświętszej

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, zostaną przeznaczone na pomoc Wyższemu Seminarium Duchownemu w Lublinie. Bóg zapłać.
  2. We wtorek odpust Św. Antoniego w kościółku. Uroczysta suma o godzinie 18:00.
  3. W środę 14. dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
  4. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o godzinie 7:00 i 8:30, uroczysta suma o godzinie 10:30, której przewodniczył będzie Ks. Bp. Józef Wróbel, który wygłosi kazanie i poprowadzi procesję. Prosimy o przygotowanie procesji. Niech to będzie wyznanie naszej wiary i obecność Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy Panów z Bractwa Krzyża Chrystusowego do pomocy. Ofiary złożone na tacę w Boże Ciało zostaną przeznaczone na Centrum Jana Pawła II w Lublinie.
  5. W piątek 16. dzień miesiąca – dzień modlitw za Papieża Franciszka i modlitwy za przyczyną Św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godzinie 7:00 nabożeństwo w tej intencji, zostaną wystawione relikwie Św. Jana Pawła II oraz wyłożona księga próśb i podziękowań.
  6. W uroczystość Bożego Ciała zapraszamy na Koncert Chwały przy CHDK, który rozpocznie się o godzinie 18:00.
  7. W uroczystość Bożego Ciała w parku przy Bazylice od godziny 15:00 do 18:00 odbędzie się Festyn Rodzinny.
  8. Dziś o godzinie 13:30 wyruszy od Bazyliki do naszego kościoła „Marsz Życia”, który będzie wołaniem o „Dobro Rodziny i życia”.
  9. Zapraszamy chętnych do śpiewania w scholi parafialnej. Przesłuchania odbędą się we wtorek o godzinie 18:30 przy kancelarii.