Ogłoszenia 10.08.2014 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 10.08.2014

XIX Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, zostaną przeznaczone na remont Szkoły Katolickiej „Biskupiak” w Lublinie, Bóg zapłać.
  2. W czwartek wspomnienie św. Maksymiliana Kolbe, modlić się będziemy za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach. Odpust w parafii Okszów, uroczysta suma o godz. 18:00.
  3. W czwartek 14 dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godz. 7:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel. Zapraszamy.
  4. W piątek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę, podczas każdej Mszy św. będą błogosławione pierwsze plony zbóż, owoców i ziół. Odpusty w tym dniu w parafii Rejowiec Osada i Chrystusa Odkupiciela w Chełmie. Uroczysta suma o godz. 12:00. Nie obowiązuje post.
  5. Apele pielgrzymkowe o godz. 20:40. Zakończą się w środę, bo pielgrzymi wejdą na Jasną Górę. Pielgrzymi pozdrawiają nas serdecznie i dziękują za modlitwę.
  6. W sobotę 14 rocznica śmierci ks. kan. Bolesława Uszczuka, wieloletniego proboszcza tej parafii. Msza św. za spokój duszy ks. kan. o godz. 7:00. Zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę odpust w parafii z Czułczyce. Uroczysta suma o godz. 12:00. Jesteśmy zaproszeni.
  8. W sobotę 16 dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji papieża Franciszka oraz modlitwy za przyczyną św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w tej intencji, zostaną wystawione relikwie św. Jana Pawła II oraz wyłożona księga próśb i podziękowań. Zapraszamy do spotkania ze św. Janem Pawłem II.