Ogłoszenia 09.05.2021 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 09.05.2021

VI Niedziela Wielkanocy
Odpust ku czci Matki Bożej Łaskawej

  1. Jutro 10. dzień miesiąca – dzień Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po Mszy św. o godzinie 7:00 różaniec do 7 Boleści Matki Bożej i Msza św. o łaskę dobrej śmierci.
  2. W piątek 14. dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
  3. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Modlimy się za Papieża Franciszka i do Św. Jana Pawła II.
  4. Nabożeństwa majowe z procesją eucharystyczną wokół kościoła codziennie o godzinie 17:30.
  5. Dziękujemy Ks. Bp. Ryszardowi Karpińskiemu za udzielenie sakramentu bierzmowania podczas Mszy św. o godzinie 10:00 i 12:30.
  6. Cieszymy się, że Ks. Bp. Ryszard odprawił sumę odpustową i umocnił nas Słowem Bożym. Życzymy Ks. Bp. dobrego zdrowia i wielu łask Bożych w posłudze pasterskiej. Bóg zapłać.
  7. Wszystkim Księżom, Ks. Inf. Kazimierzowi Bownikowi, Ks. Kan. Wojciechowi Jaroszyńskiemu, Ks. Płk. Mariuszowi Antczakowi, Ks. Kan. Dariuszowi Tkaczykowi, gościom oraz naszym parafianom, składamy Bóg zapłać za oddanie hołdu Matce Bożej Łaskawej.
  8. Młodzieży bierzmowanej składamy Bóg zapłać za dar ołtarza – Nowy Mszał Rzymski oraz Lawaterz.
  9. W wieku 57 lat i 30 lat kapłaństwa, zmarł Ks. Andrzej Wysokiński, nasz rodak. W środę, w 7. dzień po śmierci będziemy się modlić za Ks. Andrzeja podczas Mszy św. o godzinie 18:00.