Ogłoszenia 08.12.2019 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 08.12.2019

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc „Kościołowi na Wschodzie”. Za to wsparcie rodaków na wschodzie, Bóg zapłać.
  2. We wtorek 10. dzień miesiąca – dzień modlitw o łaskę dobrej śmierci. Po Mszy św. o godzinie 7:00 różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, następnie Msza św. Zapraszamy Apostolstwo Dobrej Śmierci do wspólnej modlitwy.
  3. W sobotę 14. dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
  4. Roraty codziennie o godzinie 7:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z Matką Bożą.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze rekolekcje adwentowe, które mają nas przygotować do świąt Bożego Narodzenia. Przeżywać je będziemy ze Sługą Bożym Ks. Kard. Stefanem Wyszyńskim. Szczegółowy program podamy w przyszłą niedzielę.
  6. Można nabyć kalendarze Hospicjum Domowego im. Ks. Kan. Kazimierza Malinowskiego, które ukazują działalność Hospicjum.  Ofiara dobrowolna, zostanie przekazana na pomoc Hospicjum.
  7. 12 grudnia o godzinie 19:30 w CHDK-u odbędzie się koncert tworzonego przez chełmskich księży zespołu Good God. Bilety można nabyć w CHDK-u, w kinie Zorza oraz przez internet. Serdecznie zachęcamy, by włączyć się w to ewangelizacyjne wydarzenie.