Ogłoszenia 07.07.2019 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 07.07.2019

XIV Niedziela Zwykła

  1. Zbiórka elektrośmieci w poniedziałek, i wtorek, można je przywozić w miejscu wyznaczonym na parkingu przy kościele. Zostaną odebrane w środę o godz. 9:00.
  2. W środę 10 dzień miesiąca- dzień Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po Mszy Świętej o godz. 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do 7 boleści Matki Bożej o łaskę dobrej śmierci i Msza Święta. Serdecznie zapraszamy.
  3. Są przyjmowane zapisy na pieszą pielgrzymkę z Chełma na Jasną Górę, oraz ofiary na fundusz „Idę z Tobą”, dla tych którzy chcą podać intencje dla pielgrzymów.
  4. W sobotę wigilia naszego odpustu, o godz. 19:00 Msza Święta na cmentarzu przy ul. Lwowskiej za naszych bliskich zmarłych. Serdecznie zapraszamy.
  5. W najbliższą niedzielę główny odpust w naszej Parafii. Uroczysta suma o godz. 12:30, następnie procesja wokół kościoła, prosimy dziewczynki do sypania kwiatów a Panów z Bractwa pw. Drzewa Krzyża Świętego o pomoc w zorganizowaniu procesji.
  6.  Zapraszamy gości i naszych parafian do wspólnego świętowania Imienin naszej Parafii ku czci Rozesłania Świętych Apostołów.
  7. Z naszej Parafii organizowana jest pielgrzymka do Lwowa z bardzo bogatym programem, m.in zwiedzanie Starego Miasta z kwalifikowanym przewodnikiem, wizyta w Operze Lwowskiej na spektaklu, zamieszkanie w wysokiej klasy hotelu w centrum miasta i wiele innych.Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Koszt 300 zł/os. Liczba miejsc ograniczona. Termin 19- 21 września br. SERDECZNIE ZACHĘCAMY!