Ogłoszenia 05.11.2017 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 05.11.2017

XXXI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na pomoc „Kościołowi w potrzebie”.  Jest to dar dla Kościołów prześladowanych w różnych krajach „Lublin dla Syrii”. Bóg zapłać.
  2. We wtorek 7. dzień miesiąca – dzień Bożego Miłosierdzia w naszej parafii. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z ucałowaniem relikwii Św. Siostry Faustyny.
  3. W piątek 10. dzień miesiąca – dzień Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po Mszy św. o godzinie 7:00 nabożeństwo do 7 Boleści Matki Bożej i Msza św. o łaskę dobrej śmierci. Zapraszamy członków Dobrej Śmierci do wspólnej modlitwy.
  4. W sobotę święto narodowe z racji 99. rocznicy odzyskania niepodległości. O godzinie 9:30 w Bazylice uroczysta Msza św. dla całego miasta w intencji Ojczyzny. W naszym kościele Msza o godzinie 18:00. Zapraszamy.
  5. Rozpoczęły się wybory do Rady Duszpasterskiej w naszej parafii. Kandydata podając Jego imię i nazwisko oraz adres składamy na kartce do puszki wyborczej przy stoliku z prasą katolicką do niedzieli 12 listopada włącznie.
  6. Ogłoszenie listy kandydatów 26 listopada, głosowanie 3 grudnia podczas każdej Mszy św.
  7. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na tacę na budownictwo sakralne w naszej Archidiecezji.
  8. Za poleconych w wypominkach modlimy się codziennie o godzinie 17:30 różaniec żałobny, następnie Msza św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za bliskich zmarłych.