Ogłoszenia 04.01.2015 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 04.01.2015

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

  1. Dziękujemy za złożone ofiary na tacę, zostaną przeznaczone na potrzeby Metropolitarnego Seminarium Duchownego w Lublinie. Bóg zapłać.
  2. We wtorek uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy Św. błogosławieństwo: złota, kadzidła i kredy. Kredą wypiszemy na drzwiach naszych domów pierwsze litery imion Trzech Króli K+M+B oraz datę bieżącego roku. Taca z tego dnia jest przeznaczona na Fundusz Misyjny.
  3. W środę 7 dzień miesiąca – dzień Miłosierdzia Bożego w naszej parafii. O godz. 18:00 Msza Św., następnie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z ucałowaniem relikwii św. s. Faustyny.
  4. W sobotę 10 dzień miesiąca – dzień Apostolstwa Dobrej Śmierci. O godz. 17:30 różaniec do 7 boleści MB o łaskę dobrej śmierci, następnie Msza Św. Zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci do wspólnej modlitwy.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrztu Pańskiego – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez każdego z nas.
  6. We wtorek o godz. 11:30 w Bazylice Mariackiej Msza św., po której wyruszy orszak Trzech Króli ulicami naszego miasta do szopki na placu Łuczkowskiego.
  7. W uroczystość Trzech Króli po Mszy Św. o godz. 18:00 spotkanie noworoczne Rady Duszpasterskiej na plebanii. Zapraszamy.