Ogłoszenia 03.01.2021 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 03.01.2021

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, zostaną przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Lublinie, a Ks. Diakonowi Dawidowi za wygłoszone kazanie. Bóg zapłać.
  2. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo złota, kadzidła i kredy. Kredą na drzwiach naszych domów wypiszemy pierwsze litery imion Trzech Króli K+M+B oraz datę bieżącego roku. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na Fundusz Misyjny.
  3. W uroczystość Trzech Króli, kolejny raz spotkamy się z Trzema Królami. W tym roku ze względu na pandemię, ta uroczystość będzie przeżywana online, przez internet. Rozpoczęcie o godzinie 12:00, transmisja na kanale oraz stronie Bazyliki NMP.
  4. W czwartek 7. dzień miesiąca – dzień Miłosierdzia Bożego w naszej parafii. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  5. Decyzją Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika w tym roku wizyta duszpasterska zwana „kolędą” nie odbędzie się w tradycyjnej formule. W naszej Parafii w każdą niedzielę podczas Mszy Świętych będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo dla wiernych naszej parafii oraz odmówimy modlitwę błogosławieństwa mieszkań i domów. Jeśli parafianie zechcą złożyć datek kolędowy na utrzymanie naszej Parafii i konieczne remonty mogą to uczynić składając ofiarę w kopercie na tacę bądź robiąc przelew na konto naszej Parafii (Numer rachunku bankowego 94 1020 1563 0000 5502 0156 0457). Za tą pomoc i dar serca już teraz składamy wielkie Bóg zapłać.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrztu Pańskiego – odnowimy przyrzeczenia chrzcielne.