Ogłoszenia 03.01.2016 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 03.01.2016

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, zostaną przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Lublinie. Bóg zapłać.
  2. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo złota, kadzidła i kredy. Kredą na drzwiach naszych domów wypiszemy pierwsze litery imion Trzech Króli K+M+B oraz datę bieżącego roku. Taca z tego dnia przeznaczona jest na misje św. W tym dniu o godz. 11:00 w Bazylice Mariackiej Msz św. z udziałem Trzech Króli, następnie orszak Trzech Króli wyruszy ulicami naszego miasta do szopki na pl. Łuczkowskiego.
  3. W czwartek 7. dzień miesiąca – dzień Miłosierdzia Bożego w naszej parafii. O godz. 18:00 Msza św. do Miłosierdzia Bożego w intencji naszej parafii, następnie nabożeństwo połączone z ucałowaniem relikwii św. s. Faustyny.
  4. W uroczystość Trzech Króli po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie noworoczne Rady Duszpasterskiej na plebanii, zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrztu Pańskiego – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez każdego z nas.
  6. W przyszłą niedzielę 10 dzień miesiąca – dzień Apostolstwa Dobrej Śmierci. O godz. 17:30 różaniec do 7 Boleści Matki Bożej o łaskę dobrej śmierci, następnie Msza św. Zapraszamy.