Ogłoszenia 02.11.2014 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 02.11.2014

Niedziela – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

  1. Dziś Dzień Zaduszny – niesiemy pomoc zmarłym w czyśćcu cierpiącym. Msze św. jak w każdą niedzielę, o godz. 13:00 na cmentarzu procesja żałobna i Msza św. za za zmarłych.
  2. Wierni, którzy nawiedzą cmentarz do 8 XI mogą uzyskać odpust zupełny, który należy ofiarować za zmarłych w czyśćcu cierpiących.
  3. Od 3 listopada modlić się będziemy za zmarłych poleconych w wypominkach. O godz. 17:30 różaniec żałobny, o godz. 18:00 Msza św. wypominkowa. Karty wypominkowe należy składać na tacę, do puszki wypominkowej bądź w kancelarii.
  4. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Msza św. o Chrystusie Najwyższym Kapłanie i modlitwa o nowe powołania do życia zakonnego i kapłańskiego.
  5. W tym tygodniu I piątek miesiąca oraz w sobotę nabożeństwo z racji I soboty miesiąca. Uroczyste Msze św. o godz. 8:00 i 18:00. W te dni po Mszy św. o godz. 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  6. W sobotę po Mszy św. o godz. 8:00 zmiana tajemnic różańcowych dla Kół Żywego Różańca Kobiet, w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 dla Koła Żywego Różańca Mężczyzn.
  7. W przyszłą niedzielę taca na budownictwo sakralne w naszej Archidiecezji. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na „Pomoc Kościołowi w potrzebie”.
  8. W piątek dzień Bożego Miłosierdzia w naszej parafii. O godz. 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z ucałowaniem relikwii św. s. Faustyny.
  9. Dziękujemy ks. Przemysławowi za organizację procesji z relikwiami świętych, Straży Miejskiej za zabezpieczenie bezpieczeństwa procesji, wszystkim za udział i modlitwę. Bóg zapłać!