Ogłoszenia 02.06.2019 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 02.06.2019

VII Niedziela Wielkanocy

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na dokończenie Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która jest wotum Narodu Polskiego za odzyskanie niepodległości.
 2. W dniach od 7 do 12 czerwca Misje Święte w kościołku. Program w tablicy ogłoszeń.
 3. W miesiącu czerwcu oddajemy hołd Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele codziennie o godzinie 17:40.
 4. W piątek 7. dzień miesiąca – dzień Miłosierdzia Bożego w naszej parafii. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zakończone ucałowaniem relikwii Św. Siostry Faustyny.
 5. W tym tygodniu I piątek miesiąca, uroczyste Msze św. o godzinie 8:00 i 18:00. Po Mszy św. o godzinie 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
 6. W sobotę V zlot motocyklowy w Żmudzi. Program w tablicy ogłoszeń.
 7. W sobotę o godzinie 9:30 w Sanktuarium Matki Bożej Chełmskiej dzień skupienia dla członków Kół Żywego Różańca. Szczegółowy program w tablicy ogłoszeń.
 8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św. – Zielone Święta. Na tę pamiątkę maimy zielenią naszą świątynie i nasze domy. Odpust w parafii Św. Ducha – suma o godzinie 12:00.
 9. W przyszłą niedzielę taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Lublinie.
 10. Caritas Archidiecezji Lubelskiej zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji Biegu Caritas, który odbędzie się w przyszłą niedzielę. Rozpocznie się on Mszą Św. o godzinie 12:30 w naszym kościele. Rozpoczęcie i meta również przy naszym kościele. Zebrane środki zostaną przeznaczone na rehabilitację 12 – letniego Kuby z Chełma. Program w tablicy ogłoszeń.
 11. Dzis 40. rocznica I pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Ojczyzny.