Ogłoszenia 01.09.2019 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 01.09.2019

XXII Niedziela Zwykła

  1. W środę po Mszy Świętej o godz. 18:00 spotkanie uczestników pielgrzymki do Lwowa w sali obok kancelarii. Bardzo prosimy o zabranie ze sobą aktualnych paszportów w celu dokonania ubezpieczenia na wyjazd.
  2. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. O godz. 18:00 Msza Święta, a następnie nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Serdecznie zapraszamy.
  3. W tym tygodniu I piątek oraz I sobota miesiąca. Uroczyste Msze Święte w naszej Parafii o godz. 8:00 oraz 18:00. Pół godziny przed tymi Mszami będziemy służyć wiernym w konfesjonałach. W te dni po Mszy Świętej o godz. 7:00, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec Święty oraz Litania do Serca Pana Jezusa oraz Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy.
  4. W sobotę 7. dzień miesiąca- dzień Bożego Miłosierdzia w naszej Parafii. O godz. 8:00 uroczysta Msza Święta a następnie nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla Kół Żywego Różańca kobiet i mężczyzn w sobotę po Mszy Świętej o godz. 8:00.
  6. W sobotę rozpoczynają się doroczne uroczystości odpustowe w Sanktuarium Matki Bożej Chełmskiej. Uroczysta Msza Święta o godz. 18:00, natomiast w niedzielę odpust Narodzenia Najświętszej Maryi Panny na Górze Chełmskiej. Suma Pontyfikalna o godz. 11:30 pod przewodnictwem Jego Eminencji Stanisława Kardynała Dziwisza. Szczegółowy program uroczystości zamieszczony jest na stronie Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Serdecznie zapraszamy. W związku z uroczystościami w przyszłą niedzielę w naszym kościele nie ma Mszy Świętej o godz. 12:30.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia pracy i wypoczynku. Szczęść Boże!